Paldies par atbalstu!

October 2021

Disku golfa klubs “Vidzemes Gaisa Spēki” ar lielu sparu un entuziasmu ir uzsācis savu darbību Priekuļos. Jaunā disku golfa trase pie Vidzemes tehnoloģijas un dizaina tehnikuma ir kļuvusi par vienu no populārākajām Latvijā. Daudzi vietējie iedzīvotāji par šādu sporta veidu vēl pagājušā gadā nemaz nezināja, bet šobrīd jau piedalās Latvijas mēroga sacensībās. 

Pavasarī, klubs uzrakstīja projektu Priekuļu pašvaldības izsludinātajā mazo projektu konkursā “Sabiedrība ar dvēseli 2021”. Tika apstiprināti līdzekļi disku golfa laukuma Priekuļos infrastruktūras uzlabošanai  - publiskās tualetes pieejamībai. Pateicoties Priekuļu atbalstam, pie disku golfa laukuma ir pieejam tualete, kuru var izmantot ne tikai spēlētāji, bet arī pastaigu mīļotāji vai citi VTDT stadiona apmeklētāji. Apzināmies, ka šāda infrastruktūrā ir obligāts nosacījums veiksmīgai disku golfa kopienas un vietējo iedzīvotāju sadarbībai.

Disku golfs, kā sporta veids piesaista arvien jaunus spēlēt gribētājus un pastaigu svaigā gaisā cienītājus. Biedrība “Disku golfs” un disku golfa klubs “Vidzemes Gaisa Spēki” turpinās rūpēties par Priekuļu disku golfa trases tīrību un aicina to darīt arī katru no Jums, kas iemīļojis lidināt diskus. 

Tiekamie Priekuļos!