Kas ir Vidzemes gaisa spēki? 

Mēs esam disku golfa entuziasti, kuri apvieno dažādu vecumu aktīvos spēlētājus no vairākām ( Ērgļi, Valmiera un Cēsis ) pilsētām vienā klubā. Kluba aizsācēji ir Ērgļu pilsētas spēlētāji, un trīs trašu izveidotāji savā pilsētā. Sākotnējais kluba nosaukums ir “Ērgļu gaisa spēki”. Attīstoties sporta veidam, vairojoties spēlētāju skaitam, apzinoties ka disku golfs ir īpaši piemērots ģimenēm un draugiem kopīgām pastaigām mežā – mūsuprāt, pilsētu apvienošana zem viena kluba ir plašs solis uz priekšu, lai popularizētu sporta veidu, padarītu to pieejamāku plašākam cilvēku skaitam un vairākās pilsētās vienlaicīgi.

Kluba vīzija 

kļūt par pirmo izvēli jebkuram disku golfa entuziastam Vidzemē, piedāvājot kvalitatīvas brīvā laika pavadīšanas iespējas spēlējot disku golfu savā pilsētā, ar draugiem un ģimeni. Kā arī augstu sportisko mērķu realizēšanai.

Kluba mērķi

  • piesaistīt jaunus spēlētājus un kļūt par skaitliski lielāko klubu Latvijā
  • kluba darbību balstīt uz brīvu, saprotamu un jautru atmosfēru, lai katrs dalībnieks gūtu prieku no piederības klubam un klubs būtu izcils palīgs atslogoties no ikdienas rutīnas
  • noorganizēt vismaz 2 kluba pasākumus, kur katrs no pasākumiem būtu ar savu tematiku un papildus aktivitātēm
  • piedalīties komandu čempionātā maksimāli labākajā sastāvā un izcīnīt 1. vietu
  • apvienot kluba biedru spēkus, lai 2021. gadā pilnveidotu vai sakārtotu kādu no kluba pārstāvēto pilsētu trasēm